Podpisana umowa w ramach projektu utworzenie CKZiU w szkołach Powiatu Limanowskiego

a

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Limanowej została podpisana umowa obejmująca wykonania robót budowlanych związanych z przystosowaniem warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej do oferty kształcenia zawodowego i ustawicznego w szkołach na terenie powiatu limanowskiego.

Powiat Limanowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu tj. Jana Puchałę Starostę Limanowskiego i Agatę Ziębę Członka Zarządu Powiatu podpisał umowę na wykonanie robót budowlanych związanych z inwestycją pn. „Adaptacja warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej”, realizowaną w ramach projektu „Utworzenie CKZiU w ZSTiO w Limanowej – poszerzenie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne z terenu powiatu limanowskiego” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Poddziałania 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów – SPR.

Zadanie zrealizuje wyłonione w postępowaniu przetargowym Konsorcjum Wykonawców zawiązane przez: Roberta Złockiego prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: F.H.U.B. „Złocki” Robert Złocki z Kamionki Wielkiej oraz Bogdana Romanka prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Bogdan Romanek z Nowego Sącza.

W ramach zamówienia wykonawca zobligowany jest do wykonania robót budowlanych związanych z dostosowaniem warsztatów szkolnych przy ZSTiO w Limanowej do oferty danej szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe i ustawiczne dla uczniów. Dodatkowo wykonawca uzyska wszelkie niezbędne uzgodnienia i pozwolenia umożliwiające użytkowanie obiektu.

Podpisanie umowy przez Zarząd