Podsumowanie ostatniego tygodnia ferii na Pływalni Limanowskiej

Ferie 2020 na Plywalni Limanowskiej - uczestnicy zajęć podczas zabawy w basenie

Zakończyły się ferie zimowe w województwie małopolskim. Dla wypoczywających powiecie limanowskim był to czas wypełniony wieloma ciekawymi propozycjami spędzenia wolnego czasu. Również pływalnia limanowska przygotowała wiele atrakcji dla aktywnych – szczególnie w ostatnim tygodniu ferii.

W środę, 5 lutego goście, zwłaszcza najmłodsi, mieli okazje uczestniczyć w zajęciach z ratownictwa wodnego przeprowadzonych przez doświadczonych ratowników sądeckiego oddziału WOPR, którzy zaprezentowali m.in. resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie, podejmowanie poszkodowanych z wody, nurkowanie, posługiwanie się sprzętem wykorzystywanym w ratownictwie wodnym.

Ferie  2020 na Plywalni Limanowskiej - uczestnicy podczas zajęc z ratownikiem WOPR Ferie na Plywalni Limanowskiej - uczestnicy podczas zajęć z ratownictwa wodngo

W piątek 7 lutego, od godz. 16:00 do  18:00 trwała dyskoteka w wodzie. Dobrej zabawie towarzyszyły kolorowe światła, fluo opaski, skręcane balony, wodne tatuaże, gry i zabawy w wodzie. A wszystko przy dźwiękach muzyki DJ z Firewall Music oraz przy pomocy PCPR Limanowa.

Ferie na Plywalni Limanowskiej - syskoteka na basenieFerie 2020 na Plywalni Limanowskiej - dzieci w basenie

We wspólnej zabawie z najmłodszymi udział wzięli m.in. Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski oraz Dawid Jasica – dyrektor Pływalni Limanowskiej.

Ferie na pływalni Limanowskiej 2020- Starosta Limanowski - Mieczysław Uryga oraz Dyrektor Pływalni Limanowskiej - Dawid Jasica

Ferie na pływalni Limanowskiej 2020

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obu wydarzeń:

GALERIA ZDJĘĆ – DZIEŃ  I

GALERIA ZDJĘĆ – DZIEŃ II

źródło/ fot.: facebook pływalnia limanowska