Podsumowanie plebiscytu na Najlepszego Samorządowca 2018

Za nami wielka gala wręczenia nagród laureatom plebiscytu Samorządowiec Małopolski – Oceniamy Władzę, podczas której tytuły „Najlepszy Samorządowiec 2018” otrzymali marszałkowie, burmistrzowie, starostowie i radni. Wśród nagrodzonych była również Radna Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak.

Uroczystość odbyła się w Inter House Hotel Kraków przy ul. Bratysławskiej 2. Pojawili się na niej wszyscy laureaci plebiscytu. W głosowaniu, które Gazeta Krakowska prowadziła do 21 września Małopolanie zadecydowali kto jest najpopularniejszym prezydentem, burmistrzem, wójtem oraz starostą w województwie. Plebiscyt odbywał się także wśród radnych ze wszystkich powiatów w Małopolsce oraz z sejmiku wojewódzkiego.

Tytuł „Najlepszy Samorządowiec 2018” wśród radnych na terenie powiatu limanowskiego otrzymała Ewa Filipiak. – Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do mojego sukcesu! To zaszczyt spotkać się z gronem tak znamienitych gości. Dziś możemy świętować, ale od jutra zabieramy się do ciężkiej pracy na rzecz Małopolski! – mówiła podczas odbioru nagrody Radna.

Dla wszystkich samorządowców, a szczególnie dla Radnej Powiatu Limanowskiego Ewy Filipiak składam gratulacje i najlepsze życzenia. Przyznane tytuły to wynik waszego zaangażowania i pozytywnego odbioru wśród lokalnych wspólnot. Niech te wyróżnienia będą dla Was motywacją do dalszej pracy dla dobra społeczeństwa. Życzę niegasnącego zapału w służbie ludziom oraz powodzenia i pomyślnej realizacji wszystkich zamierzeń – przekazuje życzenia Starosta Limanowski Jan Puchała.