Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Podsumowanie V Gminnego Konkursu Matematycznego „Magia Liczby Pi”

matematyczny "Magia Liczby Pi" w ZS nr 1 w Mszanie Górnej

12 czerwca 2019 r. w sali obrad Urzędu Gminy Mszana Dolna wręczono nagrody zwycięzcom konkursu „Magia liczby Pi”. Gratulacje i pamiątkowe dyplomy przekazali laureatom: Wójt Gminy  Bolesław Żaba, który objął wydarzenie honorowym patronatem oraz Dyrektor Szkoły – Jarosław Mazur. Nagrody dla uczestników ufundowali: Wójt Gminy Mszana Dolna oraz Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej.

Konkurs realizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Marii Konopnickiej w Mszanie Górnej powstał z inicjatywy nauczyciela matematyki – Jarosława Drausa. W przygotowaniach do konkursowych zmagań wspierali uczniów ich nauczyciele.

Gratulujemy osiągnięć oraz wiedzy wszystkim uczestnikom i laureatom tegorocznej edycji matematycznego konkursu!

źródło: http://www.gimnazjum.mszana.pl/