Podsumowanie „Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży”

6 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach odbyło się uroczyste podsumowanie „Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży” Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2018/2019. Podczas uroczystości zostały wręczone odznaczenia i  puchary dla wyróżnionych szkół i powiatów oraz podziękowania dla nauczycieli i działaczy Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Miło nam poinformować, ze Powiat Limanowski znalazł się na wysokim 3 miejscu wśród  22 powiatów w Małopolsce. Okolicznościowy puchar odebrali Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Limanowej pan Paweł Pięta oraz Wicedyrektor MOS pan Feliks Piwowar.

Słowa podziękowania kierujemy do  wszystkich uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz pracowników Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz do władz Powiatu Limanowskiego – to nasz wspólny sukces.

Źródło: MOS Limanowa