Podsumowano XXII Plebiscyt na Najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej

XXII Plebiscyt na Najpopulaniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej

W sobotę 29 lutego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej odbyło się uroczyste podsumowanie XXII Plebiscytu na najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej 2019.

Nagrodzeni w poszczególnych kategoriach.

Najpopularniejszy piłkarz IV ligi
1.Krzyżak Maciej / MKS”Limanovia”/
2.Witek Szymon /MKS”Limanovia”/
3.Pławecki Paweł /MKS”Limanovia”

Najpopularniejszy piłkarz klasy okręgowej
1,Nowak Patryk KS „Sokół” Słopnice/
2.Augustyn Michał /AKS „Ujanowice”/
3.Nowak Fabian /KS”Sokół” Słopnice/

Najpopularniejszy piłkarz klasy „A”
1.Kozyra Paweł /LKS”Gorce” Kamienica/
2.Florek Jakub / LKS”Słomka” Siekierczyna
3.Śmierciak Tomasz / LKS”Mordarka”

Najpopularniejszy piłkarz klasy „B”
1.Potaczek Tomasz /KS”Ostra” Olszówka- Raba Niżna./
2.Ślazyk Marek /KS’Sokół” II Słopnice/
3.Bodziony Krystian //LKS”Uran” Łukowica/

Najpopularniejszy trener klasy okręgowej
1.Tajduś Wojciech / KS”Sokół” Słopnice

Najpopularniejszy trener klasy „A”
1.Gabryś Rafał / KS”Gorce” Kamienica/

Najpopularniejszy trener klasy „B”
1.Potaczek Maciej / LKS „Ostra” Olszówka – Raba Niżna/

Najpopularniejszy trener grup młodzieżowych
1.Łątka Mateusz /LKS”Płomień” Limanowa
2.Stach Jakub /AKS”Ujanowice”/
3.Wojcieszczak Marcin /LKS”Mordarka”

Limanowski Podokręg Piłki Nożnej wyróżnił także zawodników grup młodzieżowych. Zarząd LPPN wybrał zawodników, którzy trenują w znanych klubach lub powoływani są do reprezentacji małopolski i kadry narodowej w swoich kategoriach wiekowych.

Wyróżnienie otrzymali:
Drużyna roku: Drużyna piłkarska orlików MKS”Limanovia” – Halowy Mistrz Polski, Zwycięzca III edycji rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w składzie: Dariusz Smoleń, Michał Pałka, Przemysław Gołąb, Tomasz Włodarczyk, Witold Mrożek, Adrian Wieczorek, Jakub Potoniec, Błażej Ślazyk, Mateusz Keska, Szymon Żelasko.

XXII Plebiscytu na Najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej w 2019 przeprowadzonego za pośrednictwem portalu internetowego Limanowa .in

XXII Plebiscyt – kategoria Odkrycie roku

XXII PLEBISCYT – PREZENTACJA DZIAŁACZY ROKU

Uroczystą galę prowadził Dawid Jasica / Członek Zarządu Podokręgu Piłki Nożnej/ Honorowy patronat nad plebiscytem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, natomiast patronat medialny Limanowski Portal Informacyjny Limanowa.in. Organizatorem podsumowania był Zarząd Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej z prezesem Stanisławem Strugiem na czele.

Wśród zaproszonych gości obecni byli: Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski,Wiesław Janczyk – Poseł na Sejm RP, Józef Leśniak – Wicewojewoda Małopolski, Ryszard Niemiec – Członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej,  Prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Marian Wojtowicz  – Członek Komisji Kultury,Sportu i Turystyki Rady Powiatu Limanowskiego, Władysław Bieda – Burmistrz Miasta Limanowa, Paweł Stawarz – Wójt Gminy Jodłownik, Jan Skrzekut – Wójt Gminy Limanowa, Piotr Stach – Wójt Gminy Laskowa
Bogdan Łuczkowski – Wójt Gminy Łukowica, Paweł Ptaszek  – Wójt Gminy Tymbark, Adam Sołtys – Wójt Gminy Słopnice, Katarzyna Szybiak – Z-ca Wójta Gminy Mszana Dolna, Jan Palki – Przewodniczący Rady Gminy Dobra, Jarosław Augustyniak – Sekretarz Gminy Kamienica, Jerzy Nagawiecki – Członek Prezydium Zarządu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Redaktor Naczelny Miesięcznika Futbol Małopolski , Stanisław Strug –  Członek Zarządu MZPN Prezes Podokręgu Piłki Nożnej Limanowa, Robert KORAL – Członek Zarządu MZPN – Prezes Podokręgu Piłki Nożnej Nowy Sącz, Antoni Ogórek – Członek Zarządu MZPN ,Wiceprezes Podokręgu  Piłki Nożnej Nowy Sącz, Wojciech KORABIK – Kierownik Wydziału  Kultury i Promocji UG Limanowa, Jan KUREK – Członek Zarządu Kolegium Sędziów MZPN.

Udział wzięli również: członkowie Zarządu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej, Komisji Sędziowskiej i Komisji Rewizyjnej. Prezesi i członkowie\ Zarządów Klubów Sportowych z terenu Ziemi Limanowskiej. działacze sportowi,  trenerzy, piłkarze, laureaci plebiscytu, rodzice zawodników.

FOTOGALERIA (fot. Gmina Limanowa)

Źr.: Limanowski Podokręg Piłki Nożnej