Podziękowania dla Dyrektora Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych.

Pożegnanie Adama Górszczyka wspólne zdjęcie razem z Zarzadem

Zarząd Powiatu Limanowskiego podziękował za współpracę Adamowi Górszczykowi dotychczasowemu Dyrektorowi Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych Starostwa Powiatowego w Limanowej, który z dniem 1 lipca odszedł w związku z otrzymaną propozycją pracy, na stanowisku sekretarza w Gminie Łukowica.

Członkowie Zarządu Powiatu  złożyli dotychczasowemu dyrektorowi Adamowi Górszczykowi podziękowania, oraz przekazali na jego ręce gratulacje.

– Przez miniony czas pracy dał się Pan poznać jako rzetelny, kompetentny oraz wywiązujący się z obowiązków pracownik Urzędu. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i osobiste zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków. Jesteśmy przekonani, że Pana doświadczenie i profesjonalizm przełożą się na wymierne korzyści podczas sprawowania funkcji Sekretarza Gminy Łukowica – mówił w trakcie spotkania Starosta Limanowski Jan Puchała, życząc powodzenia i dalszych sukcesów na nowym stanowisku.

Dotychczasowy Dyrektor Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Pozyskiwania Środków Zewnętrznych Pan Adam Górszczyk otrzymał propozycję awansu i obecnie pełni funkcje Sekretarza Gminy Łukowica. Na zasadzie porozumienia pracodawców powrócił do pracy w Gminie i od 1 lipca br. piastuje to zaszczytne stanowisko. W związku z powyższym jego zastępca Pan Wojciech Pazdan w drodze awansu wewnętrznego – pełni obecnie funkcję dyrektora wydziału.