Podziękowanie Starosty Limanowskiego

Drodzy Wyborcy!

Za nami czas wyborów, poprzedzony czasem kampanii wyborczej. Był to czas wzmożonej pracy, ale cieszę się z każdego spotkania, w jakim miałem okazję uczestniczyć oraz ze wszystkich rozmów, jakie z Wami przeprowadziłem. Dziś chcę serdecznie podziękować za każdy oddany na mnie głos! Ogromnie cieszę się rekordowym poparciem jakie dla mojej osoby pokazaliście w tych wyborach, a które przełożyło się na wspaniały wynik 2 630 głosów. Jest to dla mnie wynik tym bardziej cenny i satysfakcjonujący, że w ostatnich dniach kampanii nie brakowało ataków na moją osobę. Cieszę się, że mimo aktywnie prowadzonej negatywnej kampanii wobec mnie,  ponownie obdarzyliście mnie Państwo zaufaniem , którego nie zawiodę.

Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Starosta Limanowski

Jan Puchała