Polecamy na najbliższy weekend

Już dzisiaj zapraszamy na szereg imprez, które będą miały miejsce w najbliższy weekend na terenie Powiatu Limanowskiego. W niedzielę, 1 lipca br. Będą to: piknik rodzinny w Parku Miejskim w Limanowej, Zagórzańskie Lato na stadionie LKS Witów w Mszanie Górnej, Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze na stadionie LKS Gorce w Kamienicy, powitanie lata w Ujanowicach oraz festyn parafialny w Słopnicach.

Piknik rodzinny w Limanowej rozpocznie się o godz.15.00. Oprócz wielu konkursów, zabaw i quizów będzie można usłyszeć koncert piosenek pn. „Witamy w Disneylandzie”, najpiękniejsze polskie melodie baśniowe, a także zobaczyć na scenie amfiteatru spektakl „Świnki 3”.

Zagórzańskie Lato, które odbędzie się na stadionie LKS Witów w Mszanie Górnej, to największa, plenerowa impreza, gdzie przewidziane są turniej piłki nożnej, konkursy, degustacja potraw regionalnych, pokazy, występy, lunapark oraz zabawa taneczna.

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze  na stadionie LKS Gorce w Kamienicy rozpoczną się o godz. 14.00. Rozegrane zostaną zawody młodzieżowe i seniorskie.

Na stadionie sportowym AKS w Ujanowicach odbędzie się festyn letni „Powitanie Lata”, którego program obejmuje: XVIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Laskowa, koncert zespołu „Gang Marcela”, program plenerowy dla dzieci „Bajkowa Kraina”, program iluzjonistyczny „ W krainie magii” oraz zabawę plenerową z zespołem „REMO”.

Festyn parafialny „Katolickie Lato” w Słopnicach rozpocznie się Mszą Św. o godz. 14.00. W następnej kolejności będą miały miejsce parada motocyklowa oraz pokaz Orkiestry Strażackiej „Wiolin”, a po oficjalnym otwarciu festynu wystąpią: zespół „Widelanie” z Widełki na Podkarpaciu, zespół „Zbójnicki Zbyrcok”, Chór Młodzieżowy „Cantu Enim”, Prywatna Szkoła Muzyczna „Teraz My”, zespól regionalny „Słopniczanie”, Break Dance „Old Foolz Crew”oraz Gwiazda Wieczoru – Andrzej Rosiewicz. Na zakończenie programu odbędzie się zabawa taneczna przy taktach zespołu „Vernis”.

Oprac.na podst.: www.miasto.limanowa.pl, www.mszana.pl, www.kamienica.net.pl, www.laskowa.pl, www.slopnice.pl,
Fot.: j.w.