Gorce Ultra Trail, Dożynki w Słopnicach, Lato pod Turbaczem… – sprawdź co jeszcze czeka Cię w nadchodzący weekend

Dożynki w Słopnicach - plakat

Dożynki w Słopnicach:

W niedzielę, 12 sierpnia 2018r. odbędą się Gminne Dożynki w Słopnicach, na które już dzisiaj zapraszamy. Program rozpocznie się o godz.15.30 korowodem dożynkowym, który wyruszy z placu obok Urzędu Gminy do Kościoła pw. Jana Pawła II w Słopnicach Dolnych. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego – Urszula Nowogórska oraz Starosta Limanowski – Jan Puchała. Program imprezy jest realizowany w ramach projektu pn.” Promocja pszczelarstwa w Gminie Słopnice”.

plakat

Gorce – ultra – trail:

Od piątku, 10. sierpnia do niedzieli, 12. sierpnia odbędzie się bieg przez Gorce oraz najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego – Mogielicy. Honorowy Patronat nad tym wydarzeniem objął m.in. Starosta Limanowski, Jan Puchała. Zawodnicy będą mieli 5 tras do wyboru, na których można podziwiać najbardziej urokliwe miejsca ze szczytów powiatu limanowskiego.

Gorce Ultra Trail plakat

 

Lato pod Turbaczem:

W niedzielę, 12 sierpnia br. w kaplicy pod Turbaczem zostanie odprawiona Msza Św. Ludzi Gór, której będzie przewodniczył Metropolita Krakowski abp. Marek Jędraszewski.

lato pod Turbaczem 2018 - plakat informujący o wydarzeniu

 

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem:

W dniach 11 – 15 sierpnia 2018r. w Zakopanem odbędzie się wydarzenie kulturalne, na które zapraszamy ze względu na jego wyjątkowy charakter. Będzie bogactwo kolorowych strojów podhalańskich, a do tego śpiew i żywiołowe tańce zespołów folklorystycznych.

plakat

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content