Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Porządek obrad XXXI sesji Rady Powiatu Limanowskiego

W dniu 29 grudnia 2022 r. o godzinie 8:00 rozpoczną się obrady XXXI sesji Rady Powiatu Limanowskiego.

Zapraszamy do obserwowania jej przebiegu za pośrednictwem transmisji on-line dostępnej TUTAJ

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
2. Wnioski do porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z XXX sesji Rady Powiatu Limanowskiego.
4. Wystąpienia zaproszonych gości:
– zapytania radnych;
– odpowiedzi.
5. Sprawozdanie Starosty Limanowskiego z pracy Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy sesjami.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Limanowskiego.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie na 2022 r.
8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wykazu wydatków budżetowych, które nie wygasają z upływem roku budżetowego 2022.
9. Zapoznanie się z opinią RIO do projektu budżetu na rok 2023.
10. Uchwalenie budżetu Powiatu na rok 2023.
11. Uchwalenie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Limanowskiego na okres od 2023 r.

PRZERWA W OBRADACH

12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy oraz harmonogramu pracy w porze nocnej i w dni świąteczne aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu limanowskiego w roku 2023.
13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia dotyczącego utworzenia „Partnerstwa miast i gmin Powiatu Limanowskiego na rzecz ożywienia gospodarczego i wspólnej realizacji przedsięwzięć”.
14. Zapoznanie się ze sprawozdaniem z kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Limanowskiego za rok 2022.
15. Zapoznanie się z korespondencją oraz sprawami bieżącymi.
16. Informacja o interpelacjach i zapytaniach Radnych.
17. Wnioski i oświadczenia Radnych.
18. Zakończenie obrad XXXI sesji Rady Powiatu Limanowskiego.