Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

Wdok na salę konferencyjną podczas posiedzenia.

18 października 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej, któremu przewodniczył Pan Wojciech Włodarczyk – członek Zarządu Powiatu Limanowskiego. W posiedzeniu uczestniczyła również Pani Agata Zięba – Wicestarosta Limanowski.

W trakcie posiedzenia Rada zapoznała się z aktualną informacją o stanie bezrobocia na terenie powiatu limanowskiego oraz działalności PUP w Limanowej za III kwartał 2021 r., z uwzględnieniem stanu realizacji projektów Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, które omówił Marek Młynarczyk  – dyrektor PUP w Limanowej.

W dalszej części obrad Rada pozytywnie zaopiniowała propozycję zmian w podziale środków Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego na finansowanie aktywnych programów realizowanych przez PUP w Limanowej w 2021 roku.

Na zakończenie posiedzenia Rada wyraziła opinię w sprawie umorzenia należności z tytułu zwrotu kwoty bonu na zasiedlenie dla bezrobotnego podejmującego zatrudnienie, inną pracę zarobkową lub działalność gospodarczą, którą omówiła Pani Anna Cuper – zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej.

Źródło,fot.: PUP Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content