Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej

Powiatowa rada rynnku pracy

W dniu 08 lipca 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy, któremu przewodniczył Wojciech Włodarczyk – Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej . W posiedzeniu udział wzięła także Agata Zięba – Wicestarosta Limanowski, a jednoczenie członek Rady.

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznali się z aktualną informacją o stanie bezrobocia na terenie powiatu limanowskiego, a także działalności PUP w Limanowej, którą przedstawił dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej – Marek Młynarczyk.

Przedmiotem obrad było również wyrażenie opinii o zasadności kształcenia w zawodach rolniczych i mechanicznych na terenie powiatu limanowskiego.

Na zakończenie posiedzenia członkowie Powiatowej Rady Rynku Pracy w Limanowej wyrazili opinię w sprawie umorzenia należności z tytułu zwrotu nienależnie pobranego świadczenia.

Powiatowa rada Rynku Pracy