Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej w sezonie letnim otwarte siedem dni w tygodniu

PCIT - Plakat

Od 1 czerwca do 30 września 2022 r. Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (siedziba w Buzodromie na Limanowskim Rynku), będzie otwarte również w weekendy.

Limanowskie PCIT latem, w okresie wzmożonego ruchu turystycznego, czyli od czerwca do końca września uruchamia dodatkowe dyżury w soboty i niedziele w godzinach od 11:00 do 17:00.

 

Warto wiedzieć, że…

w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej, można uzyskać nie tylko informacje dotyczące powiatu limanowskiego ale również całego województwa małopolskiego. Można skorzystać z propozycji ciekawego i aktywnego spędzenia czasu, ale także pobrać bezpłatne materiały informacyjne m.in. broszury, foldery, aktualne mapy oraz przewodniki, które z pewnością będą wsparciem w odkrywaniu licznych atrakcji regionu.

Podczas wizyty w PCIT polecamy zajrzeć również do mini galerii, w której cyklicznie prezentowane są prace lokalnych artystów oraz wystawy tematyczne.

Dla tych,  którzy osobiście nie mogą odwiedzić PCIT, zapraszamy do śledzenia i „polubienia” fanpage’a Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, gdzie codziennie zamieszczane są aktualności.

Dane kontaktowe PCIT Limanowa:
ul. Rynek 25
34-600, Limanowa
tel.: 18 3375 800
e-mail: pcit@powiat.limanowski.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Plakat PCIT

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content