Powiatowe Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim

12 lutego br. pod egidą ZPO – Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego rozegrano Powiatowe Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim. Sportowa rywalizacja młodzieży z całego powiatu rozegrała się na terenie stacji narciarskiej Limanowa Ski, zarówno w kategoriach indywidualnych jak i szkół.

Poniżej przedstawiamy pełne wyniki zawodów:

WYNIKI INDYWIDUALNE

PUNKTACJA SZKÓŁ

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom wydarzenia! Dziękujemy zawodnikom za sportową postawę i mnóstwo emocji na stoku.

GALERIA ZDJĘĆ

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim - uczestnicy podczas zawodów Powiatowe Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim - uczestnicy podczas zawodów

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim - ceremonia wreczenia medaliPowiatowe Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim - uczestnicy podczas zawodów