Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców

W dniu 03.12.2018r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców. Organizatorem zawodów były: ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa.

W klasyfikacji końcowej poszczególne miejsca zdobyły wymienione poniżej dziewczęta ze wskazanych szkół:

1. Wierzycka Joanna (SP Zalesie)
2. Korba Natalia (ZSP Szczyrzyc)
3. Zając Justyna (SP Szyk)
4. Augustyn Klaudia (SP Żmiąca)
5/6. Malinowska Anna (ZSP Jodłownik)
5/6. Kwarciak Marzena (SP Nowe Rybie)
7/8. Franczak Gabriela (ZSP Nr 4 w Limanowej)
7/8. Węglarz Natalia (ZSiP w Łostówce)
9/12. Grzegorzek Klaudia (SP Sechna)
9/12. Smaga Zuzanna (SP Tymbark)
9/12. Ligas Kinga (ZSiPw w Łostówce)
9/12. Tabak Monika (SP Nowe Rybie)
13/16. Jarosz Wiktoria (SP Tymbark)
13/16. Błaszczyk Sabina (SP 1 Szczawa)
13/16. Węgrzyn Zofia (ZSO Dobra)
13/16. Dulińska Anna (SP Chyszówki)
17/24. Garcarz Oliwia (SP 1 Limanowa)
17/24. Raczek Anna (SP 1 Limanowa)
17/24. Ligas Patrycja (ZSiP w Łostówce)
17/24. Kotlarz Klaudia (SP Wysokie)
17/24. Chorągwicka Izabela (SP Wilczyce)
17/24. Zapała Natalia (SP Poręba Wielka)
17/24. Podgorni Nikola (SP 1 Szczawa)
17/24. Surdziel Paulina  (SP Tymbark)
W klasyfikacji końcowej turnieju chłopców kolejne miejsca zdobyli odpowiednio:
1.Golonka Filip (ZSP Nr 4 w Limanowej)
2. Bącio Konrad (ZSP nr 4 w Limanowej)
3. Gocal Dominik (SP Sadek Kostrza)
4. Ligas Łukasz (ZSiP w Łostówce)
5. Węglarz Mikołaj (ZSiP w Łostówce)
6. Janik Piotr (SP Wysokie)
7/8. Tram Jakub (SP Poręba Wielka)
7/8. Biedroń Kacper (SP1 Męcina)
9/12. Pokrzywa Dawid (SP Krosna)
9/12. Michałek Jakub (SP Chyszówki)
9/12. Dudzik Artur (ZSiP w Łostówce)
9/12. Wojtas Krzysztof (SP Tymbark)
13/16. Biedroń Patryk (SP Zalesie)
13/16. Smoleń Paweł (SP Chyszówki)
13/16. Ciureja Arkadiusz (SP1 Męcina)
13/16. Sarysz Krzysztof (SP Chyszówki)
17/24. Mrózek Patryk (SP Tymbark)
17/24. Sestito Patrik (ZSP Szczyrzyc)
17/24. Staniszewski Wiktor (ZSP Szczyrzyc)
17/24. Tram Adrian (SP Poręba Wielka)
17/24. Król Marek (SP Młyńczyska)
17/24. Urbański Jan (SP Tymbark)
17/24. Rudek Karol (ZSP nr 4 w Limanowej)
17/24. Trojak Eryk (SP Poręba Wielka)
25/32. Pławecki Dawid (SP Kamionka Mała)
Oprac.na podst.: MOS Limanowa,
Fot.: j.w.
image_pdfimage_print

Udostępnij