Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej odbyły się w dniu 18.02.2019r. w Kasinie Wielkiej w Ośrodku Narciarskim Śnieżnica – Ski. Organizatorami wydarzenia byli: ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy PL Limanowa, SZS w Limanowej oraz Stacja Narciarska Śnieżnica – Ski.

W kategorii dziewcząt poszczególne miejsca zdobyły ur. w latach 2003- 2005: I miejsce: Florek Patrycja (PG Laskowa), II miejsce: Bukowiec Kinga (SP 1 Limanowa), III miejsce: Sławecka Zuzanna (SP 2 Mszana Górna).

W kategorii chłopców kolejne miejsca uzyskali odpowiednio: I miejsce: Gonet Patryk (PG Laskowa), Smreczak Kamil (SP Poręba Wielka), III miejsce: Miłek Dominik (ZPO Jurków).

W punktacji zespołowej szkół dziewczęta zdobyły kolejno: I miejsce: ZPO Jurków, II miejsce: SP 1 Limanowa, III miejsce: SP 2 Lubomierz.

Natomiast w punktacji zespołowej szkół chłopcy uzyskali podane miejsca: I miejsce: SP Poręba Wielka, II miejsce: PG Laskowa, III miejsce: ZPO Jurków.

W Powiatowej Licealiadzie Młodzieży spośród dziewcząt ur. w latach 1999-2002 najlepsze wyniki uzyskały: I miejsce: Stojarska Anna (ZSTI Mszana Dolna)

II miejsce: Szot Oliwia (I LO Limanowa)

III miejsce: Misiura Marta (ZSP Mszana Dolna)

Z kolei spośród chłopców ur. w latach 1999-2002 najlepsze wyniki zdobyli:

I miejsce: Zapała Paweł (ZSTI Mszana Dolna),

II miejsce: Jarosz Mateusz (ZSTI Mszana Dolna)

III miejsce: Ranosz Wojciech (ZSOiZ Tischner Limanowa)

W punktacji zespołowej szkół dziewcząt najwyższe wyniki to: I miejsce: I LO Limanowa, II miejsce: ZSTI Mszana Dolna, III miejsce: ZSOiZ Tischner Limanowa.

Chłopcy w punktacji zespołowej szkół to odpowiednio: I miejsce: I miejsce: ZSTI Mszana Dolna, II miejsce: ZSTiO Limanowa, III miejsce: ZSOiZ Limanowa.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Oprac. na podst.: MOS Limanowa,