Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt

8.11.2018r. na hali sportowej w SP Nr 3 Limanowa odbył się turniej koszykówki dziewcząt o mistrzostwo Powiatu Limanowskiego. Organizatorem zawodów był ZPO – Międzyszkolny  Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa, SP Nr 3 Limanowa.

W turnieju wzięło udział 9 zespołów dziewcząt ze szkół: SP Nr 3 Limanowa, SP Nr 1 Mszana Dolna, SP Mordarka, SP Dobra, ZPO Kasina Wielka, SP Łukowica, SP Tymbark, ZSP Ujanowice, SP Poręba Wielka.

W klasyfikacji końcowej poszczególne miejsca zajęły:

I miejsce – SP Nr3 Limanowa; II miejsce – SP Nr 1 Mszana Dolna; III miejsce – SP Mordarka; IV-VI miejce odpowiednio: SP Poręba Wiellka, ZSP Ujanowice, SP Tymbark; VII – IX miejsce: SP Łukowica, ZPO Kasina Wielka, SP Dobra.

Awans do zawodów rejonowych zdobyła SP Nr 3 Limanowa. Opiekunem zespołu jest pan Krzysztof Dudek. Półfinały wojewódzkie odbędą się w Nowym Sączu.

Oprac.na podst.: MOS Limanowa,

Fot.: j.w.