„Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Cztery pory roku powiatu limanowskiego w obiektywie” – przedłużony termin składania prac do 30 marca br.!

Znaczek "i" - informacja

Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Powiatowe Centrum Ekologiczne zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich powiatu limanowskiego do udziału w fotograficznym konkursie dla dzieci i młodzieży pn.: „Cztery pory roku powiatu limanowskiego w obiektywie”. Prace można składać do d. 30 marca br.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o ochronie środowiska naturalnego i przyrody oraz kształtowanie zachowań proekologicznych wśród młodzieży, rozbudzanie poczucia odpowiedzialności wobec otaczającej przyrody, zwrócenie uwagi na zagrożenia środowiska naturalnego, zachęcenie do działalności artystycznej będącej wyrazem fascynacji naturą.

Konkurs będzie polegał wykonaniu zdjęć przyrody na terenie gminy w której znajduje się szkoła ucznia w czterech porach roku.

Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Limanowej, a nadzór merytoryczny nad przeprowadzeniem konkursu sprawuje Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Powiatowe Centrum Ekologiczne.