Powiatowy Konkurs na EKOLOGICZNY STROIK WIELKANOCNY rozstrzygnięty

To już kolejna edycja Powiatowego Konkursu na „EKOLOGICZNY STROIK WIELKANOCNY”. W tym roku na konkurs wpłynęło łącznie 112 prac w kategoriach: szkoła podstawowa klasy 1 – 3, klasy 4 – 8 oraz 3 gimnazjum, szkoły średnie, organizacje pozarządowe, grupy senioralne i stowarzyszenia oraz osoby objęte pomocą instytucjonalną.

12 kwietnia Komisja Konkursowa w składzie: Przewodnicząca – Agata Zięba Wicestarosta Limanowski oraz Członkowie – Ewa Filipiak Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego, Wojciech Włodarczyk Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego, Bogusław Kowalski Dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, dokonała oceny stroików oraz wybrała laureatów, przyznając im I, II, III miejsca oraz wyróżnienia w każdej z kategorii.

Komisja Konkursowa w składzie: Przewodnicząca - Agata Zięba Wicestarosta Limanowski oraz Członkowie - Ewa Filipiak Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego, Wojciech Włodarczyk Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego, Bogusław Kowalski Dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa,

Komisja Konkursowa oceniając stroiki pod względem samodzielności wykonania, estetyki oraz wykorzystania elementów ekologicznych, postanowiła przyznać następujące miejsca:

W kategorii I Dzieci w wieku szkół podstawowych klasy 1 do 3:
MIEJSCE I: Oliwia Gurgul SP Świdnik
MIEJSCE II: Kamila Zając SP Świdnik
MIEJSCE III: Szymon Bukowiec SP Jaworzna
Wyróżnienia:
Dawid Bielak SP Świdnik
Bartłomiej Kubacki SP Przyszowa
Oliwia Pietrzyk SP Świdnik

W kategorii II Dzieci w wieku szkół podstawowych klasy 4 do 8, oraz 3 gimnazjum:
MIEJSCE I: Angelika Staśko SP Nr 4 Słopnice
MIEJSCE II: Magdalena Florek SP Nr 4 Słopnice
MIEJSCE III: Anastazja Kotara SP Wilkowisko
Wyróżnienia:
Wiktoria Cichoń SP Szyk
Weronika Jurczak SP Skrzydlna
Jakub Smaga SP Stróża

W kategorii III Młodzież szkół średnich:
MIEJSCE I: Aleksandra Pach ZS Tymbark
MIEJSCE II: Paulina Zapała ZSP Mszana Dolna
MIEJSCE III: Marcin Dziadek ZSP Mszana Dolna
Wyróżnienia:
Kornelia Janosz ZS Tymbark
Mirosław Smoter SOSW Dobra
Sylwia Ceklarz ZSP Mszana Dolna

W kategorii IV Osoby z organizacji pozarządowych, grup senioralnych, stowarzyszeń, (KGW):
MIEJSCE I: Maria Stożek Stowarzyszenie „Paradne Gosposie” Kasinka Mała
MIEJSCE II: Wiesława Gorczowska KGW Zasadne
MIEJSCE III: Dorota Wątroba KGW Zagórzanki Kasina Wielka
Wyróżnienia:
Agnieszka Cebula KGW Tymbark
Anna Bukowiec KGW Jaworzna
Bożena Kaciczak KGW Olszówka

W kategorii V Osoby objęte pomocą instytucjonalną (DPS, ŚDS, WTZ):
MIEJSCE I: Tadeusz Kania DPS Raba Niżna
MIEJSCE II: Teresa Ubik WTZ Tymbark
MIEJSCE III: Jadwiga Król WTZ Tymbark
Wyróżnienia:
Karolina Nowak WTZ Tymbark
Anna Wcisło ŚDS Ujanowice
Agnieszka Syrek DPS Raba Niżna

W kategorii VI Osoby indywidualne powyżej 18-stego roku życia nie spełniające kryteriów w/w kategorii:
MIEJSCE I: Mariola Juszczak
MIEJSCE II: Elżbieta Knapik Rupniów
MIEJSCE III: Bożena Uryga Kamionka Mała
Wyróżnienia:
Katarzyna Kwit
Irena Wątroba
Kinga Gorczowska

O dniu wręczenia nagród będziemy informować w późniejszym terminie.

GALERIA

image_pdfimage_print

Udostępnij