Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Powiatowy Konkurs na Ozdobę Wielkanocną rozstrzygnięty!

26 marca rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs na Ozdobę Wielkanocną. Oceniając prace Komisja konkursowa wzięła pod uwagę zgodność z tematem, pomysłowość, oryginalność oraz staranność i estetykę wykonania, jak również wykorzystanie materiałów regionalnych.  

Oceniono 49 prac, które wpłynęły do Organizatora Konkursu w terminie wyznaczonym w Regulaminie, czyli do dnia 25.03.2020 r. do  godz. 15:00. Komisja konkursowa w składzie: Mieczysław Uryga Starosta Limanowski (Przewodniczący); Mateusz Pietrzak – Kierownik Biura Promocji, Kultury i Turystyki Starostwa Powiatowego w Limanowej; Joanna Zawada – pracownik Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej oraz koordynator wystaw i wydarzeń PCIT, a także Maja Smoleń – florysta, przyznali nagrodę główną oraz wyróżnienia.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, Komisja miała niełatwe zadanie, aby wśród tak wielu pięknych i oryginalnych ozdób wybrać i nagrodzić kilka z nich.

Nagrodę główną – bon w wysokości 500,00 zł otrzymała: Anna Antosz.

Wśród wyróżnionych znaleźli się:

Zofia Lupa

Magdalena Kurzeja

Antonina Lubera

Anna Rosiek

Wiktor Antosz

Monika Woźniak

Laureatom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Cieszymy się, że podjęliście się wykonania tak pięknych prac, które cieszą nie tylko oko, ale i wprowadzają w świąteczny klimat.

 

2021-12-07 13:08:31, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa