Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Powiatowy konkurs pn.: „EKOLOGICZNY STROIK BOŻONARODZENIOWY”

Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Gospodarowania Nieruchomościami i Ochrony Środowiska, Powiatowe Centrum Ekologiczne, Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz osoby z organizacji pozarządowych, grup senioralnych, stowarzyszeń, (KGW), osoby objęte pomocą instytucjonalną (DPS, ŚDS, WTZ), a także osoby indywidualne powyżej 18-stego roku życia z terenu powiatu limanowskiego nie spełniający kryteriów w/w kategorii do udziału w konkursie na przygotowanie stroika bożonarodzeniowego.

Celem konkursu jest kultywowanie i podtrzymywanie tradycji i folkloru związanego ze świętami Bożego Narodzenia, pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, wymiana doświadczeń w zakresie dekoracyjnym.

Stroik wraz z formularzem należy składać do dnia 17 grudnia 2018 r. do godziny 15.00. w Wydziale Gospodarowania Nieruchomościami i Ochrony Środowiska, pok. 230 II piętro budynek B Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Szczegóły konkursu w REGULAMINIE

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

2019-05-20 11:17:07, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa