Powraca „Limanowski Talent Show”

Plakat- Powraca "Limanowski Talent Show"

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w XI edycji konkursu Limanowski Talent Show. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca br. podczas obchodów Dnia Dziecka w Limanowej na placu przy Limanowskim Domu Kultury.

Limanowski Talent Show to konkurs, który corocznie wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z terenu powiatu limanowskiego. Nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na kategorie. Liczy się talent i chęć występu przed szerszą publicznością. Ostatnia edycja miała miejsce w roku 2019, kiedy to zwyciężyli: Emilia Pietrzak, Łucja Kowalczyk i Łucja Guzik. Ograniczenia związane z pandemią COVID-19 wymusiły ponad dwuletnią przerwę w organizacji konkursu, który w tym roku powraca do Limanowskiego Domu Kultury.

Podczas dotychczasowych dziesięciu edycji „ Limanowskiego Talent Show ” na scenie wystąpiło ponad 200 wykonawców, którzy prezentowali swoje umiejętności m.in.: w śpiewie, tańcu, grze na instrumentach czy gimnastyce.

Tegoroczny XI Limanowski Talent Show odbędzie się 5 czerwca na scenie Dnia Dziecka na placu przy Limanowskim Domu Kultury. Tego samego dnia Komisja Konkursowa wyłoni zwycięzców. Uczestnicy będą mogli zdobyć o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa w wysokości: I miejsce – 1.500 zł, II miejsce – 1.000 zł i III miejsce – 500 zł.

Zgłoszenia należy składać do dnia 27 maja br. wyłącznie osobiście w sekretariacie LDK lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:
Limanowski Dom Kultury
ul. B. Czecha 4
34-600 Limanowa

Organizatorzy informują, że względu na zmianę przepisów dotyczących ochrony danych osobowych nie ma możliwości przesyłania kart zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej!

W przypadku korzystania z muzyki mechanicznej wraz z kartą zgłoszenia należy również dostarczyć podkład muzyczny na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych!!!

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest wraz z kartą zgłoszenia

REGULAMIN XI edycji Limanowskiego Talent Show

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa.