Prace młodych artystów z LiszkaArt Gallery w limanowskim buzodromie

Uczestnicy wernisażu

Od wczoraj do 26 kwietnia w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej na rynku w Limanowej można podziwiać prace plastyczne wykonane przez uzdolnionych, młodych artystów z terenu powiatu limanowskiego – uczniów pracowni Michała Liszki Liszka Art Gallery. W otwarciu wystawy wzięli udział artyści wraz z bliskimi, zaproszeni goście oraz przedstawiciele Powiatu Limanowskiego.

Spotkanie otwarła Justyna Tokarczyk Dyrektor Wydziału Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości- Dzisiaj, w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej będziemy mogli zobaczyć wyjątkowe i indywidualne prace młodych artystów, mieszkańców powiatu limanowskiego, którzy doskonalą swój warsztat pod okiem pana Michała Liszki z Liszka Art Gallery. To dla nas duża radość, że możemy  prezentować obrazy młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają ścieżkę kariery artystycznej. Drodzy młodzi artyści życzę Wam dużo kreatywności, niegasnącego zapału i powodzenia, natomiast wszystkich gości zapraszam do podziwiania wyjątkowych obrazów.

Goście odwiedzający galerię podziwiali twórczość artystów, ale także wyobraźnię oraz warsztat i indywidualność. Młodzi autorzy zaprezentowali prace o bogatej tematyce i różnorodnym sposobie wykonania, tworzone pod okiem artysty, malarza i pedagoga Michała Liszki z Liszka Art Gallery. Liszka Art Gallery to nowo otwarta pracownia w Limanowej szkoląca młodych artystów z terenu powiatu limanowskiego z rysunku malarstwa grafiki oraz rzeźby w  Mszanie Dolnej, Limanowej, Słopnicach oraz w Krakowie.

W otwarciu wystawy wzięli udział: Marian Wójtowicz Radny Powiatu Limanowskiego oraz Wiceprzewodniczący Komisji Kultury, Justyna Tokarczyk Dyrektor Wydziału Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości, Michał Liszka założyciel pracowni Liszka Art Gallery oraz uczniowie i autorzy prac wraz z rodzinami i najbliższymi, a także goście.

Galeria na FACEBOOKU