Prace studentów LUTW już dzisiaj w Buzodromie

Wystwa Limanowksiego Uniwersytetu trzeciego Wieku - plakat

„Tu jest moje miejsce” – to tytuł wernisażu prac przygotowanych przez uczestników Limanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Obrazy oraz rękodzieło studentów LUTW można będzie podziwiać od 30 sierpnia do 26 września br., w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej na rynku w Limanowej.  Już dziś zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy w najbliższy czwartek 30 sierpnia o godzinie 15.00!

Wystwa Limanowksiego Uniwersytetu trzeciego Wieku - plakat

Limanowski Uniwersytet Trzeciego Wieku ma charakter otwarty. Słuchaczami mogą być osoby mające wykształcenie co najmniej średnie, będące w wieku przedemerytalnym, jak również emeryci, renciści oraz osoby bezrobotne w starszym wieku, mieszkańcy miasta Limanowa i Powiatu Limanowskiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w Limanowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku , jako słuchaczy i jako osoby organizacyjnie lub edukacyjnie wspierające działalność Stowarzyszenia.  Patronat Organizacyjny LUTW prowadzi m.in.  Powiat Limanowski.