Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej wyróżnieni przez Prezydenta RP

Wyrożnieni pracownicy Urzędu Przcy w Limanowej na wspólnym zdjęciu z Dyrektorem PUP Markiem Młynarczykiem

7 czerwca br. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia, organizowana przez Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz powiatowe urzędy pracy z Małopolski.

Podczas Konferencji wręczono Medale za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom Urzędów Pracy nadane na wniosek dyrektorów Urzędów Pracy przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. W imieniu wojewody małopolskiego Łukasza Kmity odznaczenia wręczyła zastępca dyrektora Biura Wojewody Ewelina Leka-Curyło.

Wyróżnienia otrzymali także pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej:

1. Medal złoty:
• Anna Cuper – zastępca dyrektora
• Irena Wilk – inspektor powiatowy

2. Medal srebrny:
• Irena Hyrc – główny księgowy

Podczas konferencji Kapituła Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2021 przyznała nagrody w kategoriach: Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników oraz Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie. Kapituła dokonała również rozstrzygnięcia Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2021″.

źródło,fot. PUP Limanowa,MUW