Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy z wyróżnieniem Prezydenta RP

15 lutego 2023 r.  w budynku Opery Krakowskiej odbyła się Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia, organizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie we współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy z Małopolski. Podczas wydarzenia zasłużonym pracownikom urzędów pracy wręczono Medale za Długoletnią Służbę nadane na wniosek dyrektorów urzędów pracy przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. W imieniu Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity odznaczenia wręczył wicewojewoda Ryszard Pagacz.

W gronie odznaczonych znaleźli się także pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej:

Medal złoty otrzymali:

  • Edyta Wojcieszczak – specjalista ds. programów,
  • Małgorzata Zboś – starszy inspektor powiatowy,

Medalem srebrnym odznaczeni zostali:

  • Tomasz Golonka – specjalista ds. rejestracji,
  • Joanna Król – specjalista ds. rozwoju zawodowego,
  • Ewa Kuzar – pośrednik pracy,
  • Dorota Liptak – pośrednik pracy.

Serdecznie Gratulujemy i dziękujemy!

W ramach konferencji odbył się również finał konkursu o „Małopolską Nagrodę Rynku Pracy 2023″ organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. Nagroda jest przyznawana pracodawcom inwestującym w podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także sprzyjającym godzeniu życia zawodowego z prywatnym. Lauretami Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2023 zostali: KaliMili Centrum Rozwoju i Zabawy, Energylandia i Smay. Nagrodę Specjalną otrzymał Andrzej Wiśniowski, założyciel i właściciel firmy Wiśniowski Kapituła dokonała również rozstrzygnięcia Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2023″ – wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Pani Monika Wajda, właścicielka firmy Beauty Atelier z Limanowej.

Spotkanie zakończył panel dyskusyjny „Nic o nas bez nas – jak poprawić doświadczenia Klientów z różnymi potrzebami w instytucjach publicznych?”.

źr.: PUP Limanowa

2024-06-16 06:48:07, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa