Przed nami kolejne spotkanie z Kołem Gospodyń Wiejskich w ramach akcji „Regionalne smaki Powiatu Limanowskiego”

Przed nami czwarte spotkanie z regionalnym Kołem Gospodyń Wiejskich w ramach akcji „Regionalne smaki Powiatu Limanowskiego”. W piątek 30.07. br. na limanowskim rynku odbędzie się kolejne wydarzenie promujące dorobek i dziedzictwo kulinarne oraz rękodzielnicze powiatu limanowskiego.

Tym razem na rynku w Limanowej  przed budynkiem Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej swoje produkty i rękodzieło będą sprzedawać Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Podłopieniu (gmina Tymbark). Stoisko KGW czynne będzie w godzinach od 9:00 – 13:00.

Tak jak przy okazji wcześniejszych spotkań będzie można skosztować i zaopatrzyć się w zdrowe i naturalnie wytwarzane przysmaki.

Serdecznie zapraszamy!