UWAGA! Przedłużony termin Powiatowego Konkursu Fotograficznego z „Obiektywem przez Powiat”

Kto jeszcze nie zdążył zgłosić swojej fotografii na Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Z obiektywem przez Powiat” nic straconego! Przedłużamy termin nadsyłania prac do 31 października 2019r. Zachęcamy do udziału i czekamy na Wasze zdjecia!

Powiat Limanowski słynie z pięknych miejsc i bogatej tradycji, które warto uwiecznić nie tylko w  pamięci, ale również na fotografii. Dlatego już teraz zapraszamy do udziału w VII edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego z „Obiektywem przez Powiat”, który w tym roku odbywającego się pod hasłem „Nie ma drugiej takiej Ziemi”.

Jak co roku Starostwo Powiatowe w Limanowej i Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej organizują konkurs fotograficzny, który ma na celu promowanie naturalnego i kulturowego piękna powiatu limanowskiego.

W konkursie może wziąć udział każdy uczestnik powyżej 15 roku życia bez górnej granicy wiekowej (UWAGA! W konkursie mogą brać udział osoby zamieszkałe poza terenem Powiatu Limanowskiego, jednak konkursowe prace tematycznie muszą być z nim związane). Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach: „Człowiek” i „Pejzaż”. Termin przesyłania prac upływa 1 października 2019 roku.

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA, POTRZEBNE ZAŁĄCZNIKI ORAZ SZCZEGÓŁY KONKURSU ZNAJDUJĄ SIĘ W REGULAMINIE

 

 

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content