Uwaga pasjonaci i łapacze kadrów. Przedłużamy termin składania prac w IX edycji Powiatowego Konkursu Filmowo-Fotograficznego „Z Obiektywem przez Powiat”. Prace można składać w kat.: Zdjęcia – PEJZAŻ I CZŁOWIEK oraz FILM KRÓTKOMETRAŻOWY. Podobnie jak w latach ubiegłych patronat nad konkursem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 15 lat. Nie ma górnej granicy wieku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ

Prace należy nadsyłać w terminie

• do 30 października 2021 r.na adres mailowy: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.pl z dopiskiem Konkurs „Z Obiektywem przez Powiat”.

Organizatorzy:

Starostwo Powiatowe w Limanowej

Miejska Biblioteka w Limanowej

Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej

Patronat honorowy: Mieczysław Uryga – Starosta Limanowski

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 18 3372140 lub mailowo: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.p