Spot promujący Powiat Limanowski!

Z myślą o promocji piękna naszego regionu oraz zachęcając do przyjazdu do Powiatu Limanowskiego latem, przygotowaliśmy spot promocyjny, prezentujący urokliwe zakątki naszego powiatu.

Krótki film przedstawia ujęcia ciekawych miejsc znajdujących się na terenie gmin naszego powiatu. Można zatem zobaczyć między innymi Rynek i Bazylikę Limanowską, Muzeum Biograficzne Władysława Orkana w Porębie Wielkiej i Centrum Edukacyjne Gorczańskiego Parku Narodowego, ale również Klasztor oo. Cystersów w Szczyrzycu, Bike Park w Kasinie Wielkiej oraz wiele innych propozycji idealnych na wakacyjne zwiedzanie lub wyprawy.

Nie pozostaje zatem nic innego jak zaprosić do obejrzenia spotu  promocyjnego Powiatu Limanowskiego. Pokazuje on różnorodność, dynamizm oraz turystyczny potencjał naszego regionu, położonego malowniczo w otoczeniu Gór Beskidu Wyspowego i Gorców.

Życzymy zatem miłych wrażeń podczas oglądania filmu i oczywiście serdecznie zapraszamy do odwiedzania zaprezentowanych w nim miejsc, a także wielu innych ciekawych lokalizacji, których w naszym powiecie nie brakuje.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content