Punkt Szczepień Powszechnych na ul. Zygmunta Augusta 8 w Limanowej czynny w sobotę 19 i 26 czerwca

Szpital Powiatowy w Limanowej informuje, iż Punkt Szczepień Powszechnych na ul. Zygmunta Augusta 8 w Limanowej będzie otwarty również w dwie najbliższe soboty 19 i 26 czerwca.

W sobotę 19 czerwca szczepienia wykonywane będą szczepionką Moderna, natomiast 26 czerwca (również sobota) będzie dostępna szczepionka Pfizer. Zapraszamy wszystkich do zapisów, szczególnie osoby dla których wizyta w ciągu tygodnia jest problematyczna.

Przed wizytą w PSP koniecznie zarejestruj się na szczepienie. Możesz również wcześniej wypełnić ankietę, która jest dostępna poniżej.

Ankieta do pobrania

Zapraszamy do zapisów!

Zarejestrować się można korzystając z dostępnych sposobów:

1. Dzwoniąc bezpośrednio do punktu pod numer  734-135-538 lub 600-374-857
  2. Dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Możesz zapisać się samemu lub może Cię zapisać ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL. Podczas rejestracji należy wybrać dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Jeżeli dodatkowo podasz nr telefonu, otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

1. Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko adresu zamieszkania. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, nadejdzie powiadomienie SMS, a następnie ponowne przypomnienie o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Ważne: Chcąc skorzystać z tego sposobu rejestracji, konieczne jest posiadanie Profilu Zaufany.

1. Wyślij SMS

Wyślij SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: Szczepimy Sie.

Wysyłając SMS pod jeden z wyżej wskazanych numerów (oba numery prowadzą do jednego systemu), połączysz się z systemem, który pokieruje Cię krok po kroku. Najpierw zostaniesz poproszony o przekazanie numeru PESEL, a potem o przesłanie kodu pocztowego. System zaproponuje najbliższy termin na szczepienie w punkcie położonym blisko Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli ten termin nie będzie dla Ciebie dogodny, będziesz mógł wybrać inne daty. Po zarejestrowaniu, na dobę przed szczepieniem otrzymasz SMS przypominającego o terminie i miejscu wizyty.

Ważne! Jeżeli w systemie rejestracji nie będzie wolnego terminu, do wszystkich osób, które wyślą SMS oddzwoni infolinia w chwili uruchomienia nowych terminów szczepień. Szczegóły dotyczące rejestracji przez sms dostępne pod linkiem https://www.gov.pl/web/szczepimysie/zarejestruj-sie-na-szczepienie-przez-sms

źr.: szpital.limanowa