Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

„Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” z KGW Mszana Górna

Starosta Mieczysław Uryga na "Regionalnych Smakach Powiatu Limanowskiego" z przedstawicielkamiKGW Mszana Górna

Nowy miesiąc rozpoczął się z „Regionalnymi Smakami Powiatu Limanowskiego”. 1 lipca na limanowskim rynku zaprezentowało się Koło Gospodyń Wiejskich „Gosposie z Mszany Górnej”.

Już w następny piątek zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach akcji organizowanej przez Powiat Limanowski, której celem jest promocja kulinarnego dziedzictwa regionu oraz jego kultury , lokalnych producentów i rzemieślników oraz działalności lokalnych kół gospodyń wiejskich.