Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego z KGW Zbludza

19 sierpnia br. w Limanowej odbyły się „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” –  tym razem  w wydarzeniu wzięły udział panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zbludzy (gmina Kamienica).

Uczestnicy dzisiejszego wydarzenia, odwiedzający w godzinach od 9:00 do 13:00 stoisko promocyjne na limanowskim rynku mogli nabyć i degustować smaczne potrawy regionu: domowy chleb, pasztet , wędlina , ciasta, ogórki, przetwory sezonowe oraz pełna witamin zupa – lecho. Oprócz tych produktów dostępne było również wyjątkowe rękodzieło, ozdoby, a także kosmetyki naturalne.

W dzisiejszej odsłonie piątkowej akcji kulinarnej Powiatu Limanowskiego wzięło udział wielu mieszkańców Limanowej i okolic.Wszystkim uczestnikom wydarzenia dziękujemy za udział w wydarzeniu, którego celem jest podtrzymywanie lokalnych tradycji kulinarnych, kultury i rzemiosła jak również promowanie dorobku i działalności Kół Gospodyń Wiejskich.

Zapraszamy już w przyszłym tygodniu!