Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Powiatu Limanowskiego z wysoką lokatą podczas Wojewódzkich Zawodów w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Tymbark Zawody w Piłce halowej Chłopców 2019 w ramach XXV Sportowego Turnieju Miast i Gmin- laureaci, grudzień 2019

27 listopada w Łącku odbyły się wojewódzkie zawody w halowej piłce nożnej chłopców (rocznik 2007 i młodsi). Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Tymbarku w składzie:Krystian Frączek , Karol Kaim , Jakub Matras, Patryk Mrózek, Mikołaj Niezabitowski, Jakub Petranowicz, Marcin Sobczak oraz Jan Urbański, pod opieką Pani Jolanty Sawickiej zdobyła wysokie, III miejsce.

Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów, mistrzowie rejonów: wielickiego, limanowskiego, wadowickiego, tarnowskiego, suskiego (nie zgłosiła się drużyna z miasta Kraków):

• Szkoła Podstawowa nr 1 w Wieliczce – powiat wielicki,
  • Szkoła Podstawowa w Skawinkach – powiat wadowicki,
  • Szkoła Podstawowa w Tymbarku – powiat limanowski,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Stryszawie – powiat suski,
  • Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie – powiat tarnowski.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, dwa razy po 8 minut.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Szkoła/drużyna

Szkoła Podstawowa w Skawinkach

Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie

Szkoła Podstawowa w Tymbarku

Szkoła Podstawowa nr 1 w Stryszawie

Szkoła Podstawowa nr 1w Wieliczce

Podczas zakończenia turnieju drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami.

Gratulujemy!

Tymbark Zawody w Piłce halowej Chłopców 2019