Rozegrano Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w piłce siatkowej – w ramach Licealiady Młodzieży Szkolnej chłopców

W zawodach, które odbyły się 5.03 br. na hali sportowej przy ZS nr 1 w Limanowej wzięli udział chłopcy urodzeni w latach 2000 -2004.

Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów ze szkół: ZSTiO Limanowa, ZS Tymbark, ZS 1 Limanowa,I LO Limanowa, ZSOiZ Limanowa, ZSTI Mszana Dolna, ZSP Mszana Dolna. Po odprawie z opiekunami i losowaniu ustalono kolejność rozgrywania meczy w dwóch grupach według systemu „każdy z każdym”.

Awans do zawodów rejonowych zdobyła drużyna : ZSO i Z LIMANOWA, której opiekunem drużyny jest Pan mgr Łukasz Chełmecki.

Gratulujemy!

Zawody rejonowe zostaną rozegrane 20.03.2020 w Bieczu.

Zapraszamy do zapoznania się z tabela wyników i pełna punktacja zawodów zorganizowanych przez ZPO -Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa:

źródło: MOS Limanowa