Rozpoczęły się zgłoszenia do udziały w turnieju Beskid Wyspowy CUP

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego organizuje mistrzostwa samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP. Od dziś tj. 17 sierpnia do dnia 15 września  2022 (czwartek) do godz. 15.00 można zgłaszać swój udział w turnieju.

Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: lotlimanowski@gmail.com lub telefonicznie (tel. 18 33 37 903)  z  podaniem podstawowych danych niezbędnych do rozegrania turnieju. tj.: nazwisko i imię, rok urodzenia, pełniona funkcja , nazwa samorządu, nazwa powiatu, telefon kontaktowy.  Należy pamiętać również o również przesłaniu mailem skanu podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych oraz oświadczenia o statusie samorządowca /pracownika samorządowego.

Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń z tym, że do dnia 9 września br.  każdy powiat ma zagwarantowany limit po 8 zgłoszeń w każdej z dwóch głównych kategorii. Po tym terminie limity przestają obowiązywać.

Rozgrywki odbędą się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ul. J. Piłsudskiego 81, 34-600 Limanowa. Przewidziane są rozgrywki w kategorii samorządowcy ( w tym wójtowie burmistrzowie, zastępcy sekretarze, radni) w podziale na mężczyźni, kobiety oraz w kategorii  pracownicy samorządowi w podziale na mężczyźni, kobiety.

 

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w turnieju samorządowców i pracowników samorządowych z powiatu limanowskiego, jak również z powiatów partnerskich: kłodzkiego, polkowickiego, sławieńskiego, koszalińskiego.

Wszyscy uczestnicy otrzymają medale pamiątkowe a na zwycięzców czekają nagrody.

Szczegóły organizacji zawodów znaleźć można w  regulaminie  dostępnym do pobrania TUTAJ

OŚWIADCZENIA uczestnika

Zapraszamy do udziału!

Kontakt do Organizatora:

ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa

pok. 323A

tel. 18 33 37 903,

e-mail lotlimanowski@gmail.com.

Zapraszamy do udziału!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content