Drugi etap głosowania w plebiscycie na „Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2021″

Plebiscyt na „Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2021″ wchodzi w decydujący etap. Od dziś, 13.08.2021 r. rozpoczyna się drugi etap internetowego głosowania, w którym spośród nadesłanych wcześniej  propozycji zostanie wybrane jedno miejsce lub obiekt z terenu powiatu limanowskiego, reprezentacyjny dla naszego regionu, posiadający szczególne walory turystyczne podobnie jak w roku ubiegłym, najwyższa liczba oddanych głosów zadecyduje o przyznaniu tytułu „Turystycznej Perły Powiatu Limanowskiego 2021”.

Rozpoczęte dziś głosowanie potrwa do 31 sierpnia br.

Link do głosowania dostępny jest TUTAJ

Dziękujemy za wszystkie nadesłane w pierwszym etapie propozycje  i już teraz zapraszamy do udziału w głosowaniu!

*Informujemy, że laureaci poprzednich edycji plebiscytu nie będą uwzględniani w tegorocznym głosowaniu.