Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla dzieci pn. Ilustracja do książki „Szpitalny Domek”

Starosta i Dyrektor Szpitala oraz Karina Gamoń z uczestnikami konkursu

28 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego dla dzieci pn. Ilustracja do książki „Szpitalny Domek”. Pomysłodawczynią konkursu była Pani Karina Gamoń autorka książeczki „Szpitalny domek”, natomiast patronat nad konkursem objęli: Mieczysław Uryga Starosta Limanowski oraz Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej.

W ramach konkursu dzieci miały wykonać prace – ilustracje do książki „Szpitalny Domek”. Prace konkursowe mogły być wykonane dowolnie wybraną techniką. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – w kategorii dzieci przedszkolnych do lat 5 wpłynęło 13 prac konkursowych, natomiast w kategorii dzieci szkolnych – aż 31.

Wyniki konkursu:

Dzieci przedszkolne do lat 5:

• I miejsce Klara Tąta
  • II miejsce Anna Noworolnik (Parafialne Przedszkole Integracyjne im. św. Kingi w Tymbarku)
  • III miejsce Natalia Szewczyk (Miejskie przedszkole nr 2 w Limanowej)

Dzieci szkolne (6-9 lat):

• I miejsce Aleksandra Garbacz (Szkoła Podstawowa w Tymbarku)
  • II miejsce Michał Gawron (Parafialne Przedszkole Integracyjne im. św. Kingi w Tymbarku)
  • III miejsce Anna Stopka (Parafialne Przedszkole Integracyjne im. św. Kingi w Tymbarku)

Dodatkowo przyznano nagrodę Starosty Limanowskiego dla Wiktorii Kapitan z Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej oraz nagrodę specjalną od Dyrektora Szpitala, która trafiła do Michała Świstaka z Parafialnego Przedszkola Integracyjnego im. św. Kingi w Tymbarku.