Wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu na hasło promocyjne na koszulki powiatu limanowskiego

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu na hasło promocyjne na koszulki powiatu limanowskiego. Spośród pięciu zgłoszeń zawierających kilkanaście pomysłów, Komisja Konkursowa nagrodziła trzy hasła, które w swojej treści najbardziej nawiązywały do wyjątkowego charakteru naszego regionu. Wyróżnione osoby to: Tadeusz Charmuszko, Julia Folwarska oraz Lidia Sułkowska.

Gratuluję kreatywności i oryginalnych pomysłów, które zyskały uznanie komisji konkursowej. Dziękuję za udział w konkursie oraz życzę dalszej realizacji swoich pasji i talentów, a także wiele pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym – przekazał gratulacje Starosta Limanowski.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace promocyjne. Spośród przygotowanych haseł najbardziej charakterystyczne okazały się te hasła, które posiadały jeden wspólny przekaz, który według Komisji był rozpoznawalny i ciekawy. Z trzech zwycięskich prac powstało hasło: „Powiat Limanowski – klimat boski”.