Zapraszamy do udziału w IX edycja Powiatowego Konkursu „Z Obiektywem przez Powiat”

Plakat informacyjny zawierający tekst: IX edycja Powiatowego Konkursu Filmowo-Fotograficznego "Z Obiektywem przez Powiat", edycja online, prace konkursowe należy przesyłać drogą-mailową.

Przypominamy,iż trwa kolejna, czyli IX edycja Konkursu Filmowo-Fotograficznego „Z Obiektywem przez Powiat”.

W tym roku konkurs po raz drugi przeprowadzony będzie w formie online. Ta forma z jednej strony z pewnością dotrze do większej liczby amatorów fotografii i będzie miała większy odbiór, z drugiej strony jest próbą dostosowania się do niepewnej rzeczywistości, gdzie większość wydarzeń kulturalnych organizowanych jest w dalszym ciągu w formie online.

Prace można składać w kategoriach:
– Zdjęcia – pejzaż i człowiek
– Film krótkometrażowy

W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 15 lat. Nie ma górnej granicy wieku. Prace należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2021 r. na adres mailowy: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.pl z dopiskiem: Konkurs „Z Obiektywem przez Powiat”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne TUTAJ

Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Limanowej, Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej, Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej.

Patronat honorowy: Starosta Limanowski

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 18 33 72 140 lub mailowo: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.pl

Plakat informacyjny zawierający tekst: IX edycja Powiatowego Konkursu Filmowo-Fotograficznego "Z Obiektywem przez Powiat", edycja online, prace konkursowe należy przesyłać drogą-mailową, w terminie do 30 września 2021 r. na adres: konkursfotograficzny@mbp.limanowa.pl Dla wszystkich uczestników konkursu, zostanie zorganizowane webinarium tematyczne związane z konkursem. Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest na stronach internetowych organizatorów. Patronat honorowy: starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Organizatorzy, loga: Starostwo Powiatowe w Limanowej , MBP Limanowa, Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content