Rusza kolejna edycja Konkursu Prozdrowotnego „Zdrowie to Twój Skarb”

napis na jasno żółtym tle: XII Międzyszkolny Konkurs Prozdrowotny „Zdrowie to Twój Skarb”

Rusza kolejna XII edycja Konkursu „Zdrowie to Twój Skarb”. W tym roku hasło przewodnie konkursu brzmi: „Kocham życie – dbam o zdrowie”.  Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu limanowskiego. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

W obecnej edycji młodzież klas ósmych szkoły podstawowej i gimnazjaliści mogą wziąć udział w konkursie prac plastycznych w formie plakatu na temat „Kocham życie – dbam o zdrowie”. Natomiast młodzież ponadgimnazjalna sprawdzi swoją wiedzę w teście obejmującym wiadomości dotyczące budowy, funkcjonowania i chorób układu rozrodczego, rozmnażania i rozwoju człowieka, higieny ciąży i planowania rodziny.

Szkoły podstawowe i gimnazjalne, które zadeklarują udział swoich uczniów w konkursie, proszone są o przesłanie prac plastycznych wraz z kartą zgłoszenia i zgodą na udział w konkursie na adres organizatora do dnia 4 marca 2019 r. Szkoły ponadgimnazjalne natomiast mogą zgłaszać uczestników do 15 marca 2019 r.

Finał konkursu odbędzie się  5 kwietnia 2019 r. w budynku B naszej szkoły. Szczegóły dotyczące konkursu i materiały do pobrania:

https://www.zsnr1.limanowa.pl/projekty/konkurs-prozdrowotny-zdrowie-to-twoj-skarb/

image_pdfimage_print

Udostępnij