Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie „Mamy FIO-ła na Małopolskę”, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie. W roku 2022 zrealizowano 89 inicjatyw, z czego 1 na terenie powiatu limanowskiego. Doceńmy Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom”, które rozwinęło swoje działania dzięki dofinansowaniu.

Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej “Pod Cyrlom” to organizacja działająca w zakresie kultury ludowej. Jednym z głównych celów działalności Wnioskodawcy jest aktywizowanie społeczeństwa poprzez budowanie tożsamości regionu oraz działania na rzecz rozwoju zdolności artystycznych wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych w tym także osób z niepełnosprawnościami i starszych. W marcu tego roku otrzymało znak jakości marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny na usługę warsztatową “Pieca zadym nie troncojcie”. Stowarzyszenie wspiera warsztatami muzyczno – wokalnymi Gminny Zespół Pieśni i Tańca Halny. Podczas swoich działań obejmuje opieką instruktorską dzieci przygotowując ich do wystąpień publicznych. Bardzo ważnym jest aspekt wychowawczo – edukacyjny prowadzony przez stowarzyszenie, który podczas każdej próby prowadzi dialog z podopiecznymi oraz warsztaty tematyczne dotyczące historii kultury, tradycji tańca oraz zasobów lokalnych.

Realizator: Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom”, gmina Mszana Dolna
Projekt: „Stowarzyszenie Miłośników Kultury Góralskiej „Pod Cyrlom” w obiektywie!”
Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Stowarzyszenia Miłośników Kultury Góralskiej “Pod Cyrlom” poprzez zakup aparatu fotograficznego z osprzętem oraz organizację warsztatów fotograficznych i warsztatów z obsługi programu graficznego oraz sesji zdjęciowej dla członków organizacji.
Zagłosuj: https://malopolskalokalnie.pl/stowarzyszenie-pod-cyrlom/

Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.
Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

  1. wejść na stronę pod tym adresem
  2.  wybrać najciekawszą inicjatywę
  3.  zagłosować,
  4. potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego urządzenia oraz z jednego adresu IP. Głosowanie trwa do 27 listopada do godziny 12.00.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy do obserwowania profilu Facebook   i udziału w wydarzeniu.

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitet ds. Pożytku Publicznego. Projekt „Małopolska Lokalnie” dofinansowany jest ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Wielickiego i Alexander Mann Solutions. Partner projektu: Województwo Małopolskie.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content