„SpoKREWnieni służbą” – akcja krwiodawstwa KPP Limanowa

Plakat - zaproszenie na wydarzenie

KPP Limanowa zaprasza w dniach 6 i 7 marca br do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Limanowej (Szpital Powiatowy w Limanowej) wszystkie osoby, którzy chcą oddać krew w ramach ogólnopolskiej akcji „SpoKREWnieni służbą”. Patronat nad wydarzeniem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Minister Obrony Narodowej.

Każdy, kto podzieli się w tych dniach krwią, może przyczynić się do uratowania czyjegoś życia, ale też odda cześć Żołnierzom Wyklętym. Zbiórka prowadzona będzie bowiem w związku z ogólnopolską akcją „SpoKREWnieni służbą”.

Limanowska policja zaprasza do wzięcia udziału w akcji policjantów, pracowników Policji, funkcjonariuszy innych służb, jak również mieszkańców naszego powiatu.