Sportowe zwycięstwo gminy Tymbark

Młodzież na uczycielami skaczą na tle krzyża na górze Paproć.

Gmina Tymbark w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich – XXVII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2021 w grupie od 5 do 7,5 tys. mieszkańców zajęła drugie miejsce  w kraju, a pierwsze miejsce w województwie małopolskim.

Na sukces gminy w Sportowym Turnieju Miast i Gmin zapracowała liczna grupa nauczycieli i wychowawców szkół i przedszkoli, animatorów sportu oraz działaczy organizacji proobronnej Strzelec.

Koordynatorem gminnym turnieju już po raz kolejny była Pani Barbara Janczy, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Tymbarku, działacz społeczny.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu naszej gminy w rywalizacji sportowej ogólnopolskiego turnieju, składam serdeczne podziękowanie – podkreśla Paweł Ptaszek, wójt gminy Tymbark.