Spotkanie informacyjne – PRAWO DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI małe firmy, wielkie zmiany

benerek Powiatowy Punkt Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora

Powiatowy Punkt Wspierania Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora informuje:

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne – PRAWO DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI małe firmy, wielkie zmiany. Spotkanie odbędzie się w dniu 6 czerwca 2018 roku w godzinach 10:30 – 14:00, Hotelu IBIS w Nowym Sączu w przy ul. I Brygady 2a.

W trakcie spotkania można będzie uzyskać informacje o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, RODO a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich oraz Banku Gospodarstwa Krajowego udzielać będą informacji i wskazówek.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Strona REJESTRACJI

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: www.prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl

Serdecznie zapraszamy!