Spotkanie integracyjne „Z kolędą na ustach”

Wczoraj w Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej odbyła się zabawa karnawałowa pod hasłem „Z kolędą na ustach”. Spotkanie to było okazją do integracji się osób z DPSów całego powiatu limanowskiego. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele Powiatu: Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak, Wicestarosta Limanowski Agata Zięba, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego Jan Więcek i Józef Pietrzak oraz Radni Powiatu: Bolesław Jania, Dorota Stanisławczyk i Marian Wójtowicz.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego kolędowania przy blasku świec. Po kolędach przyszedł czas na życzenia noworoczne.

– Dla wszystkich uczestników dzisiejszego spotkania życzę wszelkiej pomyślności w nowym roku. Niech każdy dzień będzie dla Was nadzieją i przynosi Wam same dobre chwile. Życzę życzliwości otaczających ludzi oraz wiele dobra – mówiła Wicestarosta Agata Zięba.

W trakcie spotkania wystąpiła charytatywnie grupa kolędnicza Dolina Mszanki. Zabawa przebiegała w iście karnawałowym nastroju, a wszyscy goście znakomicie się bawili przy lokalnym zespole muzycznym.