Spotkanie noworoczne rodzin zastępczych z terenu powiatu

Rodziny zastępcze podczas spotkania noworocznego organizowanego przez PCRP w LImanowej

Wspierając rodziny zastępcze w pielęgnowaniu świątecznych tradycji Powiatowe Centrum Pomocy Społecznej w Limanowej zorganizowało 17 stycznia br. w Starostwie Powiatowym spotkanie noworoczne,  na które zaproszono opiekunów i ich wychowanków. Podczas wydarzenia Powiat reprezentowali: Przewodnicząca Rady Powiatu Ewa Filipiak, Wicestarosta Limanowski Agata Zięba oraz radny Bolesław Jania.

Rodziców zastępczych i ich podopiecznych powitały Wicestarosta Limanowski Agata Zięba oraz Zastępca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Wanda Marek. Składając przybyłym najlepsze życzenia noworoczne organizatorzy zaprosili do wspólnej zabawy.

Dziękujemy Panu Hubertowi Rapciak wraz z zespołem za chwilę kolędowania z rodzinami, Regionalnemu Zespołowi „Kijom Worci” z Pisarzowej za przedstawienie jasełek, a także Stowarzyszeniu Koła Gospodyń Wiejskich ze Słopnic za przygotowanie poczęstunku. Spotkanie rodzin zastępczych było okazją do wzajemnej integracji wszystkich opiekunów zastępczych i dzieci. Podczas spotkania towarzyszyła radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera – informuje PCPR Limanowa.