Spotkanie opłatkowe z udziałem Prezesów Klubów i działaczy piłkarskich z terenu powiatu limanowskiego

W minioną sobotę 21 grudnia br. odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe z udziałem Prezesów Klubów i działaczy piłkarskich z terenu powiatu limanowskiego. Wydarzenie przebiegło w niezwykle serdecznej atmosferze – informuje główny organizator spotkania Limanowski Podokręg Piłki Nożnej.

W spotkaniu wraz ze sportowcami udział wzięli zaproszeni goście, a wśród nich m.in. przedstawiciele Powiatu Limanowskiego: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz Radny Powiatu Limanowskiego Stanisław Piegza, a także Ksiądz Kanonik Stanisław Wojcieszak, Radny Gminy Limanowa Andrzej Malinowski oraz Radny Gminy Laskowa Michał Gocal.

Serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne przekazał dla uczestników spotkania Starosta Limanowski Pan Mieczysław Uryga i Ks. Kanonik Stanisław Wojcieszak.

Życzę Wam zdrowych, pogodnych i spokojnych świąt, spędzonych w gronie najbliższych. Niech ten wyjątkowy czas, będzie również okazją do odpoczynku i nabrania nowych sił do działania na zbliżający się nowy 2020 rok – przekazał Starosta Limanowski, a następnie przekazał uczestnikom puchary za osiągnięte wyniki sportowe w sezonie rozgrywkowym jesień 2019.

Wszyscy obecni wzajemnie składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Spotkaniu towarzyszył występ Zespołu Muzycznego ” Górne Łososinioki’ pod kierownictwem Ryszarda Wróbla wykonując kolędy i pastorałki.

Fot. Limanowski Podokręg Piłki Nożnej