Spotkanie przedsiębiorców w Starostwie Powiatowym w Limanowej

W dniu 27 stycznia 2020 r. w Starostwie Powiatowym w  Limanowej odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami z terenu powiatu limanowskiego, którzy w 2019 roku otrzymali środki z Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.  W wydarzeniu zorganizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Limanowej uczestniczyli Starosta Limanowski – Mieczysław Uryga, przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy Wojciech Włodarczyk oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Limanowej –  Marek Młynarczyk wraz z pracownikami Zespołu Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego Joanną Kroczek i Ewą Matras.

 

Uczestnicy spotkania zapoznali się z aktualną sytuacją na lokalnym rynku pracy oraz informacjami dotyczącymi usług i instrumentów rynku pracy świadczonych przez Urząd Pracy dla przedsiębiorców oraz możliwościach uzyskania wsparcia w ramach Funduszu Pracy, Europejskiego Funduszu Społecznego i Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2020 roku. Przybyłym na spotkanie przedsiębiorcom zostały też wręczone pamiątkowe dyplomy, a ponadto mieli oni także okazję zaprezentowania profilu działalności prowadzonej rzez siebie firmy oraz zareklamowania oferty swoich produktów czy usług.

Organizatorzy spotkania pogratulowali przedsiębiorcom odwagi, jaka wykazali się przy podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej,  zaprosili do dalszej współpracy z PUP w Limanowej przy tworzeniu nowych miejsc pracy, życząc podejmowania samych trafnych decyzji biznesowych oraz odniesienia sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Spotkanie właścicieli firm w Starostwie powiatowym również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów z innymi przedsiębiorcami, jak również złożenia noworocznych życzeń.

źródło PUP Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij